top of page

FARKIMIZ NEDİR?

Köklü dil eğitim anlayışını çağdaş yöntemlerle sürekli yenileyen, Amerikan Kültür Dil Okulları, Türkiye'nin farklı bölgelerine kadar ulaşmış 107 şubesiyle, en yaygın dil eğitim kurumudur. Yabancı dil eğitimini Türkiye'deki her okulunda belli bir standart içinde sürdüren ulusal bir markadır.

 Amerikan Kültür'ün Avantajları 

1. Ücretsiz Kur Tekrarı İle %100 Öğrenme Garantisi
Kurunuzu başarıyla tamamlayamamış iseniz ve devamsızlığınız toplan dersin %90'ını  geçmemiş ise, geçemediniz her kuru, ÜCRETSİZ OLARAK tekrar alabilirsiniz.

2. Beş Yıl Boyunca Online Eğitim Desteği

Amerikan Kültür Bodrum Temsilciliği'nde, eğitiminiz sadece sınıfta kalmaz. Online destek platformları ile internetin olduğu her yerde ve her zaman İngilizce çalışmaya devam edebilir, unuttuğunuz konuları hazırlayabilirsiniz. Üstelik bu destek 5 yıl boyunca, koşulsuz olarak devam eder.

3. ÖMÜR BOYU Ücretsiz Konuşma Dersleri
Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları Bodrum Temsilciliği'nde, aldığınız toplam ders sayısına ek olarak ömür boyu, hiçbir koşul beklemeden ÜCRETSİZ KONUŞMA DERSLERİ alabilirsiniz.

4. Ücretsiz Kitap ve Eğitim Materyalleri
Kursiyerlerimizin tüm kaynak diğer materyalleri ücretsizdir.

5. %80 İndirimli 2. Yabancı Dil
Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları Bodrum Temsilciliği'nde, %80 İNDİRİMLİ 2. yabancı dil eğitimi alabilirsiniz. Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları Bodrum Temsilciliği'nde herhangi bir yabancı dil programına, bu programın ücretinin sadece %20'sini ödeyerek devam edebilir.

Ayrıca Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları Bodrum Temsilciliği'nde, öğreniminiz boyunca LATİN DANSLARI, GÜZEL KONUŞMA ve DİKSİYON gibi aktiviteleri ÜCRETSİZ ve sınırsız olarak alabilirsiniz.

bottom of page