• online sınıf dersleri.png

  4 Kişilik Grup ile

  Canlı-Online

  İngilizce Eğitimi

  Öğretmen Eşliğinde Canlı Online İngilizce Eğitim Programı
  Bu programımız;
  Küreselleşen ve hızla ilerleyen Dünya'da istediğiniz tüm bilgilere istediğiniz yer ve zamanda ulaşma ihtiyacınızı karşılamak için sınıf ortamı internet konferans salonlarına taşınarak oluşturulmuştur.
  İnternet bağlantısı sayesinde telefonunuz, tabletiniz ya da bilgisayarınız ile istediğiniz yerden, Tele- Canlı-Online Konferans bağlantısı kurularak belirlenen gün ve saatlerde tıpkı sınıftaymış gibi katılabileceğiniz ve her eğitim paketi ile 1 kur bitirebileceğiniz İngilizce eğitim programıdır.

  ​Bu programımız içerisinden;
  İhtiyacınıza göre özel hazırlanmış Birebir Özel Ders Eğitim  veya  Maksimum 4 Kişilik Grup Kur Eğitim Programı şeklinde iki farklı seçenekten birisini tercih edebilirsiniz.

   

  Birebir Özel Ders

  İngilizce Öğretmenimizi le birlikte; Dil seviyeniz ve hedefinize yönelik olarak size özel hazırlanan eğitim içeriği ile, size uygun zamanda eğitim alabileceğiniz online canlı eğitim programıdır.

  Bu eğitim seçeneğinde Pratik İngilizce eğitim programının yanısıra akademik İngilizce dil eğitimi de alabilirsiniz.


  4 Kişilik Grup Kur Eğitim Programı
  4 Kişilik Sınıflarda Etkili Eğitimimizde; Online eğitimlerde en fazla 4 katılımcı ile sınırlıdır. Böylece sınıf kalabalığı ya da ilginizi dağıtan diğer unsurlar kaldırılmış olacaktır.

  Sınıf ortamına göre daha az kişi ile oluşturulan Tele-Konferans sınıflarında daha konsantre bir eğitim alarak daha kısa sürede, hızlı ilerleme sağlanacağı için, değerli zamanınızı en verimli şekilde kullanmış olursunuz.


  Gereksiz Bilgilerle Kafa Karıştırmak Yok
  Programımız Amerikan Kültür Dİl Okulları Genel Merkezi tarafından 2 yıl süre ile yapılan AR-GE sonucu özel konuşmaya yönelik olarak hazırlanmış bir program olup kısa sürede temel cümlelerle konuşturmayı hedefleyen özel bir programdır.
  Pratik Konusmaya yönelik Online Canlı Eğitim programlarımızda; seviyenize uygun homojen gruplarda gerçekten ihtiyacınız olan gramer kuralları ve kelimeler verilir. Akademik çalışmalar için gerekli olabilecek detaylı bilgiler ile vaktiniz boşa harcanmaz.​

  *Akademik İngilizce Eğitimlerimiz birebir Özel Derslerde verilebilmektedir.
   ​
  Dünya Standartlarında Dil Eğitimi
  Amerikan Kültür'de aldığınız İngilizce eğitimleri Avrupa Birliği Dil Portfolyo sistemi ile tam uyumludur.
  Kullanılan materyaller bu sisteme tam uyumludur. Amerikan Kültür Dil Okulları Eğitim Sistemi, Avrupa Birliği tarafından akredite edilmiş bir markadır.

  Program sonunda alacağını sertifika da bu sisteme tam uyumludur.

  Ömür Boyu Eğitim Desteği
  Amerikan Kültür öğrencileri katıldıkları derslere ek olarak ömür boyu konuşma kulüplerimize katılma haklarına sahiptirler.

  Konuşma Kulüplerinde; Derste öğrendiğiniz konuları, konuşma kulüpleri ile destekleyebilir ve pratik yapabilirsiniz.

 • 168420-OVJKG1-917.jpg

  Online Dersler ile KENDİN ÖĞREN

  İngilizce öğrenmek için tek yol kursa gitmek değil. Evinizden, iş yerinizden ya da İnternete bağlı olduğunuz herhangi bir yerden, öğrencilerimizin kendi kendine İngilizce çalışması için özel hazırlanmış eğitim kitabı eşliğinde, sizler için Amerikan Kültür tarafından özel olarak hazırlanmış eğitim derslerini izleyerek temel ve orta düzey İngilizce programlarını tamamlayabilirsiniz. Bu şekilde İngilizce'nin gerçekten önemli olan konularını, uzman eğitmenler eşliğinde hazırlanmış videolarla öğrenebilir, hiçbir zaman kullanmayacağınız , gereksiz konu ve gramer konularını atlayarak, vakit kazanmış olursunuz. Eğitim Programı Paket içeriği A1-A2-B1-B2 Dil seviyelerini kapsamaktadır.

 • logo@2x.png

  Uluslararası

  İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ

  Sertifika Programı

  Kariyer değişikliği planınız varsa ve uluslararası bir iş yapabilmek istiyorsanız, Online TESOL Sertifika Programı tam size göre!

  Ana dili İngilizce olmayan kişilere İngilizce öğretme yetkinliğini gösterir bir belge alınmasını sağlayan kursun kısaltılmış adıdır.

  TESOL (Teaching English to Speakers of Other Languages), ana dili İngilizce olmayan kişilere İngilizce öğretme yetkinliğini gösterir bir belge alınmasını sağlayan kursun kısaltılmış adıdır. TESOL Sertifikasyon kursu sonunda alınacak olan sertifikalar akreditedir ve dünyanın her yerinde geçerlidir.

  TESOL Sertifika Programını tamamlayan bir kişi, herhangi bir özel öğretim kurumunda (özel okullar, yabancı dil kursları, özel öğretim kursları, okul öncesi eğitim kurumları vb.) Milli Eğitim Bakanlığı ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’ndan atamalı ‘’Usta Öğretici” olarak görev alabilir.

  Sadece Amerikan Kültür Eğitim Kurumları’nda Genel İngilizce Programlarında C1 kurunu bitiren öğrenciler TESOL belgesini alarak resmi bir şekilde İngilizce Öğretmeni Usta Öğretici olarak bir meslek sahibi olabilmektedir.

  TESOL belgesi ile sadece ülkemizde değil ana dili İngilizce olmayan her ülkede İngilizce Öğretmenliği yapılabilmektedir.

  Amerikan Kültür Eğitim Kurumları öğrencilerine hem dil eğitimi vermekte olup hem de onları meslek sahibi yapabilmektedir.

   

 • logo.png

  Anaokulu ve Kreşler için

  İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ Sertifika Programı

  Yabancı dil öğretmenliğini Anaokulu ve Kreşler düzeyine ve yaş grubuna göre yapılabilmesi için özel olarak hazırlanmış İngilizce öğretmenliği sertifikasıdır. Bu belgeye sahip olan Amerikan Kültür öğrencileri Türkiye ya da anadili İngilizce olmayan ülkelerde, anaokulu ve/veya kreşlerde İngilizce öğretmenliği yapabilirler. En az B1 düzeyine hakimiyet şartı aranan bu sertifika programı sonunda öğrencimize Avrupa Birliğince onaylı sertifika verilmektedir.

Ofis:   0252 316 92 01

GSM: 0541 316 92 01

 • Facebook
 • YouTube
 • Instagram

Ortakent yolu üzeri, Cumhuriyet Cad. 68/2

Bodrum Muğla

Gizlilik Politikamız için tıklayınız