İngilizce öğrenmek için tek yol kursa gitmek değil. Evinizden, iş yerinizden ya da İnternete bağlı olduğunuz herhangi bir yerden, öğrencilerimizin kendi kendine İngilizce çalışması için özel hazırlanmış eğitim kitabı eşliğinde, sizler için Amerikan Kültür tarafından özel olarak hazırlanmış eğitim derslerini izleyerek temel ve orta düzey İngilizce programlarını tamamlayabilirsiniz. Bu şekilde İngilizce'nin gerçekten önemli olan konularını, uzman eğitmenler eşliğinde hazırlanmış videolarla öğrenebilir, hiçbir zaman kullanmayacağınız , gereksiz konu ve gramer konularını atlayarak, vakit kazanmış olursunuz.

Online Dersler ile KENDİN ÖĞREN

168420-OVJKG1-917.jpg

Kariyer değişikliği planınız varsa ve uluslararası bir iş yapabilmek istiyorsanız, Online TESOL Sertifika Programı tam size göre!

Ana dili İngilizce olmayan kişilere İngilizce öğretme yetkinliğini gösterir bir belge alınmasını sağlayan kursun kısaltılmış adıdır.

TESOL (Teaching English to Speakers of Other Languages), ana dili İngilizce olmayan kişilere İngilizce öğretme yetkinliğini gösterir bir belge alınmasını sağlayan kursun kısaltılmış adıdır. TESOL Sertifikasyon kursu sonunda alınacak olan sertifikalar akreditedir ve dünyanın her yerinde geçerlidir.

TESOL Sertifika Programını tamamlayan bir kişi, herhangi bir özel öğretim kurumunda (özel okullar, yabancı dil kursları, özel öğretim kursları, okul öncesi eğitim kurumları vb.) Milli Eğitim Bakanlığı ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’ndan atamalı ‘’Usta Öğretici” olarak görev alabilir.

Sadece Amerikan Kültür Eğitim Kurumları’nda Genel İngilizce Programlarında C1 kurunu bitiren öğrenciler TESOL belgesini alarak resmi bir şekilde İngilizce Öğretmeni Usta Öğretici olarak bir meslek sahibi olabilmektedir.

TESOL belgesi ile sadece ülkemizde değil ana dili İngilizce olmayan her ülkede İngilizce Öğretmenliği yapılabilmektedir.

Amerikan Kültür Eğitim Kurumları öğrencilerine hem dil eğitimi vermekte olup hem de onları meslek sahibi yapabilmektedir.

 

Uluslararası

İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ

Sertifika Programı

logo@2x.png

Yabancı dil öğretmenliğini Anaokulu ve Kreşler düzeyine ve yaş grubuna göre yapılabilmesi için özel olarak hazırlanmış İngilizce öğretmenliği sertifikasıdır. Bu belgeye sahip olan Amerikan Kültür öğrencileri Türkiye ya da anadili İngilizce olmayan ülkelerde, anaokulu ve/veya kreşlerde İngilizce öğretmenliği yapabilirler. En az B1 düzeyine hakimiyet şartı aranan bu sertifika programı sonunda öğrencimize Avrupa Birliğince onaylı sertifika verilmektedir.

Anaokulu ve Kreşler için

İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ Sertifika Programı

logo.png

Ofis:   0252 316 92 01

GSM: 0541 316 92 01

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Ortakent yolu üzeri, Cumhuriyet Cad. 68/2

Bodrum Muğla