Online İngilizce Aktivasyonu Nasıl Yapılır?

Bu yöntem; eğitiminizi pekiştirerek ve internet materyalleri kullanarak kolay ve hızlı İngilizce öğrenmenizi sağlamak üzere hazırlanmıştır.

www.amerikankultur.org.tr adresinden “Online İngilizce” uygulamasına giriş yapıldıktan sonra,  ekranın sağ tarafındaki “kullanıcı girişi ” kısmına bize vermiş olduğunuz e-posta adresi ve şifre kısmına "soyadınız1234" yazarak giriş yapabilir ve  uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz. Şifrenizi giriş yaptıktan sonra değiştirebilirsiniz.

Online İngilizce Sayfasına Gitmek İçin Tıklayın: Online Amerikan Kültür

 

 

My Kelime Aktivasyonları Nasıl Yapılır?

MyKelime.com ile binlerce kelimeyi öğrenme ve pratik etme imkanı sunmaktayız. Bu aşamada size verilmiş olan Avrupa Dil Portfolyosu'ndaki seri numarasına ihtiyacınız olacaktır.

www.amerikankultur.org.tr adresinden “My Kelime” uygulamasına giriş yapıldıktan sonra, ekranın solundaki “Hesap Aktivasyonu” kısmına ilk olarak e-posta adresinizi, bulunduğunuz temsilciliği (bodrum)ve kitabınızın seri numaranızı başında 0 (sıfır) olmadan girdikten sonra hesabı aktif hale getirip sağ taraftaki kısımdan e-posta ve seri numaranızla giriş yapabilirsiniz.

 

Global Insight (Kitaplarımız)  Girişi Nasıl Yapılır?

Kendi özgün kitaplarımızın internet sitesi kullanıma açılmıştır.www.globalinsightelt.com internet sitesinden, öğrencilerimiz kendilerine ücretsiz verilen orjinal  kitaplarımızı ayrıca pdf formatında  görüntüleyebilecek olup, kitaplarımızın ses dosyalarına da ulaşabileceklerdir.

www.globalinsightelt.com sitesine giriniz, ”Student Login” bölümünü tıklayınız, kurumumuzda kayıtlı e-mail adresiniz ve portfolyo numaranız ile sisteme giriniz.

Ofis:   0252 316 92 01

GSM: 0541 316 92 01

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Ortakent yolu üzeri, Cumhuriyet Cad. 68/2

Bodrum Muğla