Sezona Hazır Girmek İçin

Hemen Kayıt Olun!

Tebrikler! Ön başvurunuzu aldık. Program kaydınızın tamamlanması için ofisimizi ziyaret edebilir, Seviye Tespit Sınavınızı olabilir ve Sözleşmenizi imzalayabilirsiniz. En kısa zmaanda görüşmek üzere!

Neden Turizm İngilizcesi?

Ülkemiz turizm sektörünün çok önemli bir parçasını omuzlarında taşıyan Bodrum'da, yurt dışından gelen misafirlerin iyi karşılanması, iyi ağırlanması ve memnun bir şekilde uğurlanması hem konakladığı tesisin imajını, hem de hizmet verdiği personelin değerini arttırmaktadır. Hizmet sektörünün en önemli faktörü olan iletişim becerisi, yabancı misafirlerin kendi dillerinde konuşulması ile ya da tüm dünyada ortak dil olarak kabul görmüş olan İngilizce ile geliştirilebilir.

Ancak süremiz az, sezon hazırlıkları erkenden başlıyor. Bu kısa sürede kendimizi ve  İngilizcemizi hazırlamalıyız. Genel İngilizce eğitimleri ile, hiç karşılaşmayacağımız akademik detay bilgilerle zaman kaybetmektense, işimizde karşımıza çıkacak, bize kısa sürede en hızlı ilerlemeyi sağlayacak pratik odaklı bir eğitimi tercih etmeliyiz.

İşte bu noktada TURİZM İNGİLİZCESİ söz konusu ihtiyacı karşılayacaktır!

Turizm İngilizcesi Sertifika Programı;

- Turizm ve konaklama hizmetinde çalışan kişilerin pratiğini geliştirir,

- Sade be yalın bir şekilde işlenir,

- Anlaması ve uygulaması kolaydır,

- Karşınıza çıkmayacak detaylarla vakit kaybedilmez,

- Her departman için ayrı ayrı pratik eğitimi verilerek, uygulamaya geçilir,

- Normal İngilizce kitabı değil, Turizm İngilizcesine özel hazırlanmış kitaplar kullanılır,

- Video dersler ile internetin olduğu her yerde eğitiminiz devam eder.

Bu benzersiz programa başvurmak için hemen bizi arayın!

Seviye tespit sınavınızı ve kurslar hakkında detaylı bilgi almak ve kayıt işlemlerinizi tamamlamak için 02523169201 / 05413169201 numaralı telefonları arayabilirsiniz.