top of page

FİRMAYA ÖZEL KAPALI GRUP EĞİTİMİ (INHOUSE)

Bu program şirketin kendi binasında (Inhouse) veya okullarımızda, tamamen firma çalışanlarına özel gruplardan oluşuyor. Bu gruplar uluslararası standartlar göz önünde bulundurularak maksimum 10 kişiyi aşmıyor. Öncelikle firmanızın ihtiyaç analizi ve bu ihtiyacın ne kadar sürede hedeflendiği belirleniyor. Eğitim programının süresi, günleri ve saatleri şirketiniz yetkilileri ile birlikte kararlaştırılmasının ardından amaca ve düzeye uygun ders planı hazırlanıyor. Ağırlıklı olarak iletişimsel İngilizce eğitimi veriyoruz. Kursiyerlerdeki ölçülebilir gelişimleri kaydederek yönetiminize düzenli raporlama yapıyoruz. Özellikle turizm sektöründeki çalışmalarımıza mutlaka sektörel diyaloglar koyuyor, bunları her departmanın kendi departmanında, yerinde eğitim şeklinde uygulamaya geçiyor, bu uygulamaları video kaydına geçirerek, öğrencilerin ve yöneticilerin de izleyebilmesini sağlıyoruz.

 

OKULLARIMIZDA AÇIK GRUPLARDA EĞİTİM

Şirketiniz çalışanları okullarımızdaki mevcut programlara kursiyer olarak katılarak İngilizce eğitimlerini sürdürebilirler. Öğrenci kendi eğitim giderini kendi karşılayabildiği gibi, çalıştığı kurum, getirdiği başarı belgesi sonucunda kurs bedelini kursiyere geri ödeyedebilir.

 

KURUMSAL SEVİYE TESPİT SINAVI & RAPORLAMASI

Kurum çalışanlarınız için AB kriterlerine uygun olarak yapılacak İngilizce seviye tespit sınavı ve raporlama çalışması yapılarak, kurumdaki ekip arkadaşlarınızın İngilizce bilgilerini profesyonel bir bakış açısı ile değerlendirebilirsiniz. Bu sınav kurumsal eğitim alacak öğrencilere ücretsiz uygulanacaktır.

 

ÜCRETSİZ KİTAP ve EĞİTİM MATERYALLERİ

Kursiyerlerimizin tüm kaynak kitap ve diğer eğitim materyalleri tamamen ücretsiz.

Özel Dersler ( Executive Class)

AKD-Executive Center, şirketlerin üst düzey yöneticilerine yabancı dil eğitimi vermektedir. Bu eğitimler, şirket yöneticilerinin ihtiyaç, istek ve beklentileri doğrultusunda kendi ofislerinde özel sınıflarında gerçekleştirilmektedir. Programın amacı eğitimi alacak yöneticinin belli konuda akıcı konuşması ve mesleki alanda dil hakimiyetini kazanmasıdır

 

RAPORLAMA

AKD-Executive Center olarak şirketlere verdiğimiz program dahilindeki her öğrenci için katıldığı program fark etmeksizin bir gelişim raporu hazırlanır. Böylece çalışanlarımızın devamlılığından, katılım derecelerinden, gösterdikleri çabayla birlikte yeterlilik seviyelerinden ve yapılan testlerin sonuçlarından haberdar olursunuz. Bu sistemle yatırımınızın size ne ölçüde döndüğünü analiz edebilirsiniz.

 

KURUMSAL EĞİTİM DANIŞMANI HİZMETİ

AKD-Executive Center her şirkete özel , eğitim süresinde ilgilenen bir eğitim danışmanı bulunur. Kursiyerlerin eğitimleri boyunca rehberlik amacıyla başvurabileceği eğitim danışmanı, aynı zamanda personelinizin gelişimini yakından izleyebilmeniz için sizinle düzenli değerlendirme toplantıları yapar, detaylı bilgi paylaşır ve gerektiğinde önerilerde bulunur.

bottom of page