top of page

FARKIMIZ NEDİR?

Köklü dil eğitim anlayışını çağdaş yöntemlerle sürekli yenileyen, Amerikan Kültür Dil Okulları, Türkiye'nin farklı bölgelerine kadar ulaşmış 107 şubesiyle, en yaygın dil eğitim kurumudur. Yabancı dil eğitimini Türkiye'deki her okulunda belli bir standart içinde sürdüren ulusal bir markadır.

 Amerikan Kültür'ün Avantajları 

1. Avrupa Birliği Standarlarına Uygun Eğitim ve Sertifika

İngilizce eğitiminizi Avrapua Standarlarına uygun olarak alırsınız, böylece İngilizce bilginizi uluslararası bir ölçüme dahil etmiş olursunuz. Üstelik tüm dünyada geçerli bu sisteme ait uluslararası geçerli sertifikanız ile, yurtiçi ve yurtdışında avantaj elde edersiniz.

2. Ücretsiz Kur Tekrarı İle Öğrenme Garantisi
Kurunuzu başarıyla tamamlayamamış iseniz ve devamsızlığınız belli bir ders sayısını geçmemiş ise,geçemediniz her kuru, ÜCRETSİZ OLARAK tekrar alabilirsiniz.

3. Her Hafta Başı Eğitime Başlama İmkanı

Amerikan Kültür Bodrum Temsilciliği'nde, eğitiminize her hafta başından itibaren istediğiniz gün başlayabilirsiniz.

4. Ücretsiz Konuşma Dersleri
Amerikan Kültür Dil Okulları Bodrum Temsilciliği'nde, aldığınız toplam ders sayısına ek olarak ortalama 40 ders kadar ÜCRETSİZ KONUŞMA DERSLERİ alabilirsiniz.

5. Ücretsiz Kitap ve Eğitim Materyalleri
Kursiyerlerimizin tüm kaynak diğer materyalleri ücretsizdir.

6. %80 İndirimli 2. Yabancı Dil
Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları Bodrum Temsilciliği'nde, %80 İNDİRİMLİ 2. yabancı dil eğitimi alabilirsiniz. Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları Beylikdüzü Temsilciliği'nde herhangi bir yabancı dil programına, bu programın ücretinin sadece %20'sini ödeyerek devam edebilir.

Ayrıca Amerikan Kültür Dil Okulları'nda, öğreniminiz boyunca LATİN DANSLARI, GÜZEL KONUŞMA ve DİKSİYON gibi aktiviteleri ÜCRETSİZ ve sınırsız olarak alabilirsiniz.

bottom of page